استاد محبوبه خوانساریه

آموزش های قبل از ازدواج

آموزش های قبل از ازدواج

نکات مهم در آموزش های قبل از ازدواج

چه بسیار ما رفتارها را از طرف مقابل می‌بینیم و به آن هیچ دقتی نمی‌کنیم.
من می‌خوام یک سری از مواردی رو که لازمه بیشتر دقت کنیم و به آن توجه کنیم و علائم هشدار دهنده قبل از ازدواج رو جدی بگیریم.
و مشکل نهایی رو از دل این صحبت‌ها و علائم در بیاریم.

مواردی که برای شناخت همسر لازم است بدانیم

اولین مورد در آموزش های قبل از ازدواج این است که طرف مقابلمون از صحبت کردن در مورد گذشته خودش اجتناب می‌کند و نسبت به آن پاسخگو نیست. خیلی وقت‌ها ما می‌گویم که گذشته طرف به من چه ربطی داره در حالی که گذشته فرد خیلی وقت‌ها می‌تونه نشون دهنده اتفاقات حال و آینده طرف مقابل باشد.

در رابطه با این نوع تیپ شخصیت می‌بینید با این آدم صمیمی شدید ولی انگار نه انگار که اصلا گذشته‌ای داشته درمورد گذشته‌اش هیچ وقت صحبت نمی‌کند این علائم هشدار دهنده است حالا معنای این علامت و مشکل نهایی این علامت پشت این حرکت چیست ؟
این است که یک موضوعی در گذشته‌اش هست که نمی‌خواهد بازگو کند و یک مسئله جدی در گذشته‌اش وجود دارد.

آموزش های قبل از ازدواج

موارد دوم آموزش های قبل از ازدواج

جزئیات سوابق خانوادگی خود را فاش نمی‌کند و اساساً شما می‌بینید که خونه مجردی داره و خانواده‌اش را زیاد نمی‌بیند و رابطه صمیمی با خواهر و برادرش ندارد، شخصی که آگاه نباشد.

از این موضوع این‌گونه برداشت می‌کند که خوبه زیاد وابسته خانوادش نیست درحالی که مشکل نهایی این موضوع می‌تواند این باشد که این آدم با صمیمی شدن مشکل داشته باشد و یا اینکه نسبت به اعضای خانواده‌اش یا حداقل یکی از اعضای خانواده‌اش می‌تواند یک خشم سرکوب شده‌ای داشته باشه که بعدها می‌تواند این خشم رو روی شما فرافکنی کند.
ببینید عزیزان وجود دارد که ما قبل از ازدواج به آن‌ها فکر نمی‌کنیم، اگر آگاه باشیم و فکر کنیم و ریشه‌یابی کنیم که چرا؟
اون علامت سوال بزرگ رو جلوی خومون قرار بدهیم میبینیم که خیلی از مسائل او نمی‌گوید اما شما می‌گویید، این موضوع رو شما باید کشف کنید و حل کنید.

موارد سوم نکات قبل از ازدواج

همچنان با نامزد قبلی یا همسر خود علی رغم اینکه جدا شده است ارتباط دارد و به هیچ وجه هم شما را معرفی نمی‌کند و مثلا نمی‌گوید که با یک خانم دیگر در ارتباط هستند و می‌خواهیم باهم ازدواج کنیم.

مشکل نهایی این آدم میتونه چی باشه؟

ببینید هر رفتاری میتونه چندتا مسئله پشتش باشه حالا من یکی دوتا مورد رو برای شما توضیح می‌دهم.
مشکل نهایی این است که قادر نخواهید بود به شما قول ازدواج بدهد و این احتمال وجود داره که به نامزد یا همسر قبلی خود برگردد و هرگز شمارو فرد اصلی زندگی خودش انتخاب نکند.

کسی که از زندگی قبلی جدا شده خوب دیگه جدا شده قرار نیست که مدام باهاش در ارتباط باشه مگر اینکه بچه‌ای درمیان باشد و مسائل بچه ایجاب به ارتباط کند.

وقتی یک نفر از رابطه‌ای جدا می‌شود باید مرحله سوگ عشق را بگذراند و سپس وارد یک رابطه دیگر شود.
اگر در مراحل سوگ باشه و لج کرده باشه با طرف مقابل خود ممکن است در همین حال که با شما در ارتباط است به عقب برگردد و دوباره سمت نامزد یا همسر قبلی خود برود پس باید مراحل سوگ رو بگذرونه و یه مدت زمانی بگذرد و به دنیای عادی برگردد و سپس وارد یک رابطه دیگر شود.

استاد محبوبه خوانساریه مشاوره تلفنی پیش از ازدواج ، مشاوره تلفتی خیانت ، رازهای جذب مردان و مشاوره در منزل فعالیت دارد.

یک دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *