استاد محبوبه خوانساریه

لاتاری عشق

لاتاری عشق

لاتاری عشق یک مجموعه‌ای از یک روانشناس معروف آمریکایی است و در این کشور در حال تدریس است که با هنجارهای جامعه خودم هنجارشناسی کردم و آن را تقدیم به زنان سرزمین خودم می‌کنم.

همه‌ی ما داستان یک شاهزاده رو شنیدیم که با یک دختر شهرستانی ازدواج میکنه یه مردی که خوش قیافه است پولداره  شایسته است هردختری آرزو داره همچین مردی رو به دست بیاره و روز عروسی هم مرد احساس می‌کند خوشبخت‌ترین مرد دنیا است.
و همه‌ی خانواده مرد و فک و فامیل و دوست آشنایان حالشون بده با تعجب میگن چرا این دختر.

لاتاری عشق استاد محبوبه خوانساریه

می‌دونیم که هیچ حسی به اندازه عاشق شدن خوب نیست هیچ مقدار پولی نمیتونه این همه قلب مارو به وجد بیاره هرکی می‌خوای باش اگر نتونی یه آدم مناسب رو در کنار خودت داشته باشی حالا هرکی باشی خانم دکتر، خانم مهندس، خانم وکیل و… احساس رضایت خاطر درونی نداری و یک بعد زنانگی در تو خالیه همانطور که یونگ می‌گوید زن بودن به معنای مونث بودن نیست و این بیس هنر زن بودن چهار تا زن بودن که بارها برای شما توضییح داده‌ام.

مردها از تعهد خود نسبت به زنان نمی‌ترسند مردان به اندازه زنان خواستار عشق و ازدواج هستند و مردها هم آنچه که زنان می‌خواهند را می‌خواهند یک رابطه ماندنی و پرمحبت رو میخوان اما شما هم باید روی عاشق کردن طرف مقابلتان کار کنید هم روی با ارزشی خود.
دلیل اینکه یک مرد به یک زن قلاب میشه این نیست که آن زن ظاهر جنسی خوبی دارد این زن یا خیلی مستقله، یا خیلی شاد یا یا مثلا خیلی زنانگی داره بلکه اون دارای یک سری صفات که اون رو منحصر به فرد میکنه اون هم مستقله هم خیلی شاد و شیطونه هم بسیار پر انرژیه هرجا میره همه رو شاد میکنه یونگ به آن افرودیتایم می‌گوید یعنی یک اله زیبایی است نه از نظر ظاهر بلکه از اینکه صفاتی دارد که او را جذاب می‌کند.

این زن اطلاعات عمومی خوبی داره در حالی که با دوستان خود میخنده و پرشوره در زمان لازم در مورد سیاست و سایر مسائل اجتماعی در بحث‌ها شرکت میکنه. و از زندگی خودش لذت میبره دختریه که به قول خودمون ختم روزگاره این ادم زنانگی داره و مردها رو جذب میکنه.

استاد محبوبه خوانساریه در موارد زیر نیز مشاوره ارائه می دهند :

مشاوره تلفنی خیانت

مشاوره تلفنی اختلافات زناشویی

مشاوره تلفنی پیش از ازدواج

همچنین دوره‌های زیر توسط استاد محبوبه خوانساریه برگزار می‌شود :

لاتاری عشق

سیاست های زنانه

هنر زن بودن

شخصیت شناسی زنان و مردان

یک دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *